piątek, 1 lutego 2013

A nagrodę za udział i wykonanie zadania w konkursie rocznicowym otrzymuje.)         Wreszcie  nadszedł  czas na  ogłoszenie wyników mojego konkursu rocznicowego


Katar, który jak to się mówi leczony, czy nie leczony trwa 7 dni,  jeszcze sprawia, że moje oczy łzawią i czyta mi się na ekranie  kiepsko więc może i dobrze, że  w konkursie wzięło tylko i aż 10 osób, którym dziękuję za podzieleniem się swą opinią w temacie konkursu.
Odpowiedzi  na moje pytanie - Jak sądzisz, co skłania dziewczęta do tego by się ubiegać o pracę modelki i czy w/g Ciebie"gra" jest warta świeczki? - były szerokie i  interesujące, a ja wybrałam z nich tę oto :

"Powodów jest zapewne tyle, ile dziewczyn pragnących zabłysnąć w tej branży. Wydaje mi się jednak, że przeważa chęć poczucia się piękną, tą na którą będzie się zwracać uwagę, tą która zabłyśnie w blasku fleszy i olśni wszystkich wokół. Która z nas nie chce wydawać się atrakcyjną? Jednak, czy nie jest to błędne przekonanie w tym przypadku? Bo ja np. zamiast pięknej kobiety widzę wychudzony wieszak, który z kamienną i niewyrażającą żadnych emocji twarzą paraduje po wybiegu. Można zapytać zatem, czy warto? Co jest w tym takiego pociągającego? Być może sława, znajomości w światku mody, zarobki? Tylko, że to wszystko są rzeczy ulotne, puste i czysto materialne osiągane kosztem zdrowia tych dziewczyn. Moim zdaniem ta gra w dzisiejszych realiach nie jest warta świeczki. Gdyby media przestały gloryfikować anorektyczką sylwetkę na rzecz normalnych, zdrowych i kobiecych kształtów zawód modelki mógłby się stać zawodem jak każdy inny, nie niszcząc nikomu zdrowia ani życia. Wtedy mogłabym zrozumieć marzenia dziewczyn chcących zostać modelkami."

i w ten sposób nagroda konkursowa  trafia do   tikichomiktaki.


Gratuluję serdecznie i proszę o podanie adresu na moją pocztę gut.anna1@gmail.com.
Oczywiście w skład nagrody o prócz pokazanych tu wejdzie jeszcze zakładka, którą specjalnie wykonam  i słodka niespodzianka.


10 komentarzy:

  1. Dołączam się do gratulacji. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję, bardzo ładna wypowiedź!

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow! Dziękuję niezmiernie za wyróżnienie. Jestem przeszczęśliwa, bo to pierwszy konkurs w którym udało mi się wygrać :) Zaraz wysyłam maila na wskazany przez Ciebie adres. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.