niedziela, 30 czerwca 2013

Irlandzkie rytmy.)   Akcja książki, którą teraz czytam dzieje się na maleńkiej wysepce należącej do Irlandii. Klimaty irlandzkie niezwykle mi odpowiadają.Miłej niedzieli życzę wszystkim, którzy tu kukną..

12 komentarzy:

 1. Ja również życzę miłej niedzieli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach uwielbiam takie klimaty. Riverdance nie dane mi było oglądać ale przykładowo dwukrotnie widziałam Gaelforce Dance http://www.gaelforce-dance.de/mediathek/ (na dole filmik) Trafiłaś w moje klimaty :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyobraź sobie, że jakieś dziesięć, może więcej lat temu nabawiłam się zapalenia torebek stawowych w kolanach właśnie przez... zbyt intensywnym wywijanie w tańcu irlandzkim;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od czasu do czasu lubię posłuchać irlandzkiej muzyki, a ten kawałek wpada w ucho :) zapraszam http://qltura.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Irlandzkie klimaty pasują idealnie do dzisiejszej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham Irlandię! :) Miłej niedzieli!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Zajrzałam w poniedziałek i w związku z tym życzę aby wtorek był miłym, słonecznym dniem:) U mnie właśnie zaczął lać deszcz!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale jaką książkę czytałaś? To mnie ciekawi :-)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.