niedziela, 2 września 2012

Malutkie , ale istotne info.)

                             


                              Gdy ogłosiłam ostatnią zabawę , mając zamiar nagrodzić  osobę, która najczęściej we wrześniu odwiedzi mój blog , Alison2 słusznie zwróciła mi uwagę na fakt, który mimo świadomości tego, że tak jest , jakoś  w euforii, że oto wymyśliłam coś ciekawego mi umknął , że do ruchu  pokazywanego przez statystyki bloggera zaliczają się również  inne osoby, te  które kliknęły z danego bloga.

By jednakże nie wprowadzać  zamieszania  w dokonanych  ustaleniach przyjmę tym razem  po prostu, że nagrodzona osoba dostanie książkę i niespodziankę za własne wejścia i promowanie mojego bloga.

Natomiast jak pewno zostanie  zauważone na blogu moim pokazują się od dzisiaj osoby pozostawiające komentarze i miło mi było stwierdzić po zainstalowaniu widgetu , że najwięcej komentarzy zostawiła właśnie Alison2.

 Alison2 postanowiłam nagrodzić  Cię za to miłe świadectwo Twoich odwiedzin specjalną nagrodą , którą będzie  , jak się domyślisz od razu,  zakładka.
Zakładkę wykonam specjalnie . Proszę więc podaj mi na maila adres, na który mogłabym ją wysłać.

A piszę o tym wszystkim , gdyż   chciałam zasygnalizować, że w kolejnych  zabawach , które jeżeli Bóg pozwoli będę organizować  na blogu , nagradzać będę za ilość pozostawionych komentarzy. A nagrodami będą książki i zakładki.

Zapraszam zatem do odwiedzania i pozostawiania swoich opinii.
 

8 komentarzy:

 1. Świetny pomysł na promowanie bloga. :)

  Gratulacje dla najwierniejszej czytelniczki. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję alison! :) Własnoręcznie wykonana zakładka to cudowny prezent. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, to też jest ciekawy pomysł :)

  Alison2, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja powinna dotrzeć na początku tygodnia, może i dzisiaj jeżeli poczta się spisze.
   Dobrego tygodnia Ci życzę.

   Usuń
 4. Jejku co za miła informacja na początek tygodnia :-) Tak jak pisałam w którymś wątku, ja do Ciebie zawsze chętnie zaglądam, niezależnie od tego czy trwa konkurs czy nie ale ani przez chwilę się nie spodziewałam, że ten fakt zostanie nagrodzony :-) Nie masz pojęcia jak się cieszę bo jak już nie raz pisałam bardzo podobają mi się Twoje zakładki. Tak się cieszę że jedna stanie się moją własnością :-) Adres na pewno wyślę jeszcze dzisiaj a póki co życzę miłego tygodnia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, że sprawiłam Ci niespodziankę na początek tygodnia , który niech upływa Ci w dobrym nastroju.

   Usuń
 5. Bardzo fajnie wyszło, dzewczyna naprawdę zasłuzyłą na jakieś wyróżnienie

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.