czwartek, 31 grudnia 2015

Kolejny rok odchodzi......
                  
       Czytanie "Solo" Soni Raduńskiej i kończący się dzisiaj rok sprawiają, że jestem w  dość minorowym nastroju. Jak bym była młoda, tak jak to było lat .......temu to z pewnością szalałabym na jakimś balu, gdyż wówczas ich nie opuszczałam w kolejnych latach. Na balu nie na prywatce, bo to nie ten klimat i frajda.  Ale dzisiaj spędzę wieczór w gronie rodzinnym, trochę przy telewizorze chociaż te atrakcje, które się zapowiadają wcale mnie jakoś nie cieszą, bo co roku w zasadzie serwują nam to samo....muzycznie też. 
           Teraz mój nastrój oddaje najlepiej ten utwór Uniwersu, który wczoraj odkopałam na yt i wrzuciłam na FB,ale wieczorem może być jednak bardziej szampańsko i będą mnie kręciły takie rytmy :
A jednak to sentymentalne wspomnienia.

Życzę Wam kochani klimatycznego wieczoru, gdziekolwiek go będziecie spędzać. 

A w nadchodzącym roku niech nam się dobrze dzieje.....

16 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Natanno :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Natalio,ja spędzę ten wieczór w towarzystwie mojego Mietka i ledwo minie północ będę Go ściskać urodzinowo-imieninowo.A pomiędzy tym na pewno będzie dobre jedzonko,Julia będąc na świętach zakupiła mi ulubionego przeze mnie "szampana "-martini asti....książkę na ten czas mam wyjątkowo poprawiającą i tak niezły nastrój....muzyka będzie (wystarczy poskakać po kanałach).Dla Ciebie i Twojej rodzinki wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oczywiście w dobrym zdrowie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego!!!! :)

  Buziaczki! :*
  rodzinne-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. By 2016 był dobrym rokiem i lepszym od poprzedniego. Niech sie darzy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  Od 1 stycznia Wyzwanie biblioteczne, prowadzone do tej pory przez Martę Kor, będzie pod moimi skrzydłami. Już teraz zapraszam do zapoznania się z zasadami Wyzwania - http://monweg.blog.onet.pl/wyzwanie-biblioteczne/, jak również zapraszam gorąco do uczestnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 6. To tak jak ja, jak młodsza to bale na sali i w plenerze, teraz w domowym zaciszu ale w dobrym nastroju. Baw się szampańsko. Do siego Roku...

  OdpowiedzUsuń
 7. Samych cudowności kochana xx.

  OdpowiedzUsuń
 8. Życzę zaczytanego 2016 roku!!!! Oby był mega książkowy!

  OdpowiedzUsuń
 9. Życzę spokojnego, pomyślnego Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niech Ci się darzy w nowym roku! Szalej tanecznie i książkowo :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-) Wysłuchałam Felicjana Andrzejczaka- dawne czas, bawiłam się również przy takiej muzyce, też obowiązkowo gdzieś na sali i w plenerze. Sylwestrowy wieczór spędziłam w międzynarodowym towarzystwie i nawet zakręciłam parę kółeczek i było wesoło..., nigdy nie wiadomo co życie przyniesie:-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego dobrego i fantastycznych lektur!

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego najlepszego w nowym roku! Zdrowia, spokoju, szczęścia rodzinnego :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję za wszystkie życzenia.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.