sobota, 17 stycznia 2015

Mistyka finansów.........na wesoło......


   
         Stare, ale jare i to jeszcze jak.........niby humor, ale jakże aktualne przesłanie......
Czy w dzisiejszych kabaretach znajdziemy tak doskonałe teksty, które na dodatek się nie starzeją i można je odnieść do dzisiejszej sytuacji..... a jakie wykonanie.
Miłego weekendu życzę wszystkim

9 komentarzy:

 1. Udanego weekendu również życzę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Znakomite Aniu- znakomite :)))))AnnaR

  OdpowiedzUsuń
 3. Się uśmiałam! Tego skeczu akurat nie znałam :)
  Miłego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto wracać do starych skeczów, do kabaretu Dudek...a wszystko to można znaleźć a sieci ....

   Usuń
 4. Za młodu często (no względnie często) chadzałam na kabaret (szczególnie ciepło wspominam 60 minut na godzinę), chętnie oglądałam też Kabaret Olgi Lipińskiej. Kabaret zawierał uniwersalne przesłania i wywoływał uśmiech, a nie tylko rechot, choć widownia śmiała się głośno. Bardzo lubię ten numer z Długiem i w ogóle te, w których występują "starozakonni". A ukochany to Dziewoński z Michnikowskim (nie pamiętam tytułu, ale ten z Sękiem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielka szkoda, że takie kabarety to już przeszłość ...inteligentne a zarazem śmieszne skecze odnoszące się do każdej dziedziny życia. I fajnie, że dzięki internetowi można do nich powrócić...
   Te które wymieniłaś...Dudek, Pod Egidą, Elita, Podwieczorek przy mikrofonie ...niestety to już przeszłość...dzisiejsze skierowane są do ludzi o bardzo niewybrednych gustach stąd nieraz się zastanawiam co też ludzi w tych żenujących skeczach śmieszy....
   A w "Długu" Brusikiewicz z Kobuszewskim są znakomici ...a "Sęk" to majstersztyk, który się zna prawie, że na pamięć czy też "Ucz się Jasiu".

   Usuń
 5. Świetny skecz. Również życzę miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.