środa, 11 września 2013

O konkursie na okładkę do nowych przygód Jacka Przypadka - apel Jacka Getnera.          Jesień nadchodzi szybkim krokiem, a jesienią miała wyjść kolejna część przygód "Pana Przypadka". O pierwszej części pisałam tu. Jak pisze mi w mailu  autor, Jacek Getner,  prace nad wydaniem kolejnej książki dobiegają końca, ale ponieważ recenzenci pierwszej części mieli uwagi do okładki tym razem postanowił wyłonić jej projekt w otwartym konkursie. Autor chce byśmy to my, recenzenci, w jawnym głosowaniu,  wybrali okładkę nowej kolejnej książki. Potrzebny jest jednak projekt.
I tu apel Pana Jacka Getnera o pomoc : "Jeśli więc ma Pani jakiegoś utalentowanego znajomego (lub sama ma ochotę:) ), który chciałby powalczyć o 1000 PLN nagrody to proszę go przekierować na blog www.panprzypadek.blogspot.com  gdzie są wszystkie niezbędne informację do wzięcia udziału. Będę też wdzięczny za ewentualne opublikowanie wiadomości o konkursie na okładkę na swoim blogu."

       Ja udziału nie wezmę, gdyż talentów plastycznych nie mam więc tylko udostępniam apel Pana Getnera.Przy okazji wspominam o tym, że na blogu trwa wygrywajka, w której można wygrać świetną książkę p.t. "Riko i my". Książkę  tę, o "Kotach, ludziach, przyjaźni i zaufaniu", napisali Joanna Chełstowska i Ludwik Kozłowski.

8 komentarzy:

 1. Również talentów plastycznych nie mam, ale wspaniała sprawa dla artystów, którzy chcą jakoś się wybić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam, jest to szansa na zaistnienie.

   Usuń
 2. talentu nie mam a szkoda... to by było coś...
  ja to nie miałam jeszcze okazji pierwszej książki przeczytać a tu już w planie druga...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja miła, ile to ja książek nie miałam okazji przeczytać i pewno już nie przeczytam. Mogę Ci ją pożyczyć.

   Usuń
  2. ja już jakiś czas stwierdziłam, że życia mi na przeczytanie wszystkich, które chcę, nie wystarczy....
   Dzięki za propozycję, w tym momencie muszę podgonić kilka innych, więc w razie czego to się odezwę :)

   Usuń
 3. Niestety talentu do malowania nie mam. A szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj widzę, że trudno o talent plastyczny... ja niestety też nie posiadam takich zdolności :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.