czwartek, 1 lutego 2018

Okazje cenowe w Selkar.........


            Rzuciłam wczoraj okiem na ofertę selkar.pl i zauważyłam sporo ciekawych książek w bardzo dobrej cenie ... do 10 zł i do 15 
zł.  W tym dwa zestawy powieści Małgorzaty Gutowskiej - Adamczyk w cenie nie przekraczającej 24 zł każdy. [Zestaw] Podróż do miasta świateł Róża z Wolskich + Rose de Vallenord
Jeśli marzy ci się prawdziwa uczta literacka połączona z podróżą do pięknego Paryża, sięgnij po powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk. Jej bohaterki to kobiety wyjątkowe, intrygujące i wyraziste. Do tego świat francuskiej arystokracji i paryski szyk - ja nie mogłam się oderwać.
Beata Tyszkiewicz
Nowa powieść Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk, autorki bestsellerowych serii "Cukiernia Pod Amorem" oraz "Podróż do miasta świateł"!

Zupełnie nowi bohaterowie, całkiem nowe perypetie, ten sam kunszt literacki, ta sama dbałość o realia historyczne. 

Litwa, rok 1733. Na stosie ginie młoda dziewczyna oskarżona o czary. Przed śmiercią rzuca klątwę na winnych swojej krzywdy. Odtąd pech nie przestanie im towarzyszyć… Tymczasem w kraju zaczyna się gorący czas: śmierć króla Augusta II i wolna elekcja. Dwa przeciwne obozy zjeżdżają do Warszawy, by wybrać następcę. W tym barwnym okresie historycznym toczą się losy dwóch bohaterek: skromnej Zofii i namiętnej Cecylii. Która z nich skradnie serce zuchwałego infamisa?

Tom 2 Zemsta

Sytuacja polityczna w Polsce coraz bardziej się komplikuje. Do kraju wkracza armia rosyjska, a zwolennicy Augusta III i Stanisława Leszczyńskiego dzielą się na wrogie obozy. Nie pozostaje to bez wpływu na zwykłych ludzi, którzy tracą nie tylko majątki, lecz przede wszystkim bliskich zaangażowanych w działania zbrojne. Zofia z lękiem przyjmuje do wiadomości decyzję ukochanego o przyłączeniu się do walki. Tym bardziej, że zagrożeniem okazuje się nie tylko wróg, lecz także skłonna do intryg rywalka… Pierwszy zestaw książek czeka w mojej biblioteczce na czytanie. Dobrze, że go mam, bo kusiłoby mnie kupić a przecież postanowiłam sobie nie kupować w tym roku książek tylko wyczytywać posiadane.


________________________________
Zdjęcia i opisy pochodzą ze strony Selkar.pl

5 komentarzy:

 1. Lubię tę Autorkę i cena jest kusząca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam zbyt dużo książek do przeczytania zalegających na półkach. Nie kupię nowych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na chwilę obecną muszę się wstrzymać z kupowaniem nowych książek, więc pomimo tej kuszącej okazji tym razem odpuszczę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugi zestaw bardzo mi się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam książek Gutowskiej...ale byłam raz na spotkaniu autorskim z Nią i potem przeczytałam jedną ksiązkę..chyba "Kalendarze"???

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.