niedziela, 24 grudnia 2017

Ta święta noc......


Ta święta noc ta noc oczekiwania to właśnie dziś ma narodzić się Bóg W tę świętą noc blask z mroku się wyłania to właśnie dziś ma powtórzyć się cud Pędzący świat na chwilę się zatrzymał w milionach serc nadzieja rodzi się to właśnie dziś odżywa w ludziach miłość w tę świętą noc, cały świat przywita go w tę świętą noc, w tę noc, w tę cudną noc Niech wiary blask oświetla naszą drogę prowadzi nas tam gdzie śpi boży syn Z darami już wyruszyli trzej królowie by prosić dziecię o odkupienie win Stajenny żłób zastąpił mu kołyskę lecz wkrótce świat ogłosi królem go a my już dziś klęknijmy przed dziecięciem w tę świętą noc, w tę noc, witajmy go
w tę świętą noc, w tę noc, w tę świętą noc...8 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt i bogatego, książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie w ilość, ale w objętość stron był bogaty....

   Usuń
 2. Ja wczoraj na pasterce zrozumiałam, że tam w szopie nie było lekko, że MAryja przez 'łaskiś pełna' musiała czuć się lekko rozczarowana... Tak jak my w naszym życiu.
  Taka to moja refleksja świąteczna.
  Pozsrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z Tobą...była tylko kobietą więc nie było jej lekko. Dobrze, że miała Józefa,który jej dodawał otuchy.

   Usuń
 3. Serdecznie dziękuję. Tobie również życzę samych wspaniałości na święta i Nowy Rok.:)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Ta święta noc..." to piękne muzyczne przesłanie na ten świąteczny czas, podobnie jak inny tytuł- "Mario czy już wiesz", piękne muzyczne interpretacje znalazły się na mojej świątecznej liście do słuchania w Wigilię i pozostałe świąteczne dni. Serdeczności.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkryłam w ostatnim tygodniu Adwentu na youtube Studio Accantus i się zachwyciłam polskimi wykonaniami obu tych pieśni.
   Ja również przesyłam uściski.

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.