niedziela, 31 grudnia 2017

I znów Sylwester.....                                          


 
       Wieczoru pod znakiem muzyki a nie literek życzę wszystkim molom książkowym a w Nowym Roku, który obejmie królowanie po 12-tej pomyślności, pomyślności i dużo radości nie tylko związanej z powiększania swoich biblioteczek.

12 komentarzy:

 1. Wzajemnie i spełnienia marzeń w 2018 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie także życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2018 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu - wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję. Nawzajem! Ja też sobie i Tobie tego życzę, żeby rano największą atrakcją nie było lubimyczytać..... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Spełnienia marzeń życzę i wielu pięknych chwil podczas lektury najbardziej fascynujących książek.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Klip rozbawił mnie do łez!
  A w 2018 roku życzę więcej czasu na czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tobie Aniu więcej czasu także dla siebie. Czy zauważyłaś, że z wiekiem coraz mniejszą wagę przykładamy do tych sylwestrów. Jak powiedziała moja dziesięć lat młodsza siostra- dzisiaj to chodzi mi o to, aby dotrwać do północy i się porządnie wyspać, a nie balować do rana. :) Coraz mniejsze zapotrzebowanie na ekscytujące wrażenia coraz większe na święty spokój. Ja muszę się pochwalić, że spędziłam dziś cudowny pierwszy dzień roku; przez prawie osiem godzin czytałam i sprawiało mi to ogromną przyjemność (zwłaszcza, iż wiedziałam, że nikogo nie okradam z mojego czasu). Dobrego roku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Gosiu ....Ja balowałam jak byłam młoda....wraz z zamążpójściem/ dobrze, że późnym / się to niestety skończyło ....cierpiałam jakoś z tego powodu, bo lubiłam tańczyć, ale cóż...musiałam się pogodzić. A od lat faktycznie nie przywiązuję wagi do tego przejścia z jednego roku w drugi....spędzamy go tylko w stricte rodzinnym gronie i w zupełnym spokoju....Szkoda tylko, że moja córka nie lubi się bawić....a może dobrze...nie wiem.
   Niestety czytać mi się nie udało.....
   Niech będzie ogólnie dobry....spokojny.

   Usuń
 8. Dziękuję Wam kochane za odwiedziny i życzenia.

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.