wtorek, 17 grudnia 2013

Przedświątecznie.
      

         Czas przedświąteczny, w jakim się teraz znajdujemy sprawia, że mam coraz mniej czasu na blogowanie i zaglądanie na Wasze blogi i to się pewno utrzyma do końca roku, gdyż już od soboty będę gościć siostrę z jej rodziną co będzie mnie dodatkowo absorbować. Przed Świętami powinny się ukazać jeszcze tylko dwa posty - jeden z recenzją do książki "Dom kryty gontem" Niny Stanisławskiej, która właśnie powstaje  i drugi z życzeniami świątecznymi. Na recenzję czeka też przeczytany "Pan Przypadek i celebryci" Jacka Getnera, ale on musi poczekać na czas już poświąteczny.
Mimo gorącego czasu małymi kroczkami staram się wędrować, co robię  z dużą przyjemnością,  po prastarej  egipskiej ziemi, jaką opisuje w swej książce "Na prastarej ziemi" Amitav Ghosh.

Na gorące dni wraz z życzeniami owocnych przygotowań do rodzinnych spotkań i nie tylko dedykuję zaglądającym do mnie piosenkę, która fajnie wprowadza w klimat świąteczny.


11 komentarzy:

 1. Niestety i ja czasu mam coraz mniej, tym bardziej cieszę się, że zdążyłam jeszcze wpaść by życzyć Ci zdrowych i spokojnych Świąt :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci bardzo.
   Niech twoje Święta będą wspaniałe w każdym wymiarze.

   Usuń
 2. Very nice post! wonderful photos! Have a nice day!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem ciekawa Twojej opinii na temat książki Niny Stanisławskiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wstępnie mogę stwierdzić, że książka nie powaliła mnie na kolana i mam mieszane odczucia, ale to debiut autorski Pani Stanisławskiej .

   Usuń
 4. Czekam na recenzję ,,Domu krytego gontem,,
  Mam w planie przeczytać tę powieść i jestem ciekawa opinii.

  OdpowiedzUsuń
 5. jak świątecznie się u ciebie zrobiło - niestety czas świąt to i czas rodzinnych zlotów - ogólnie jestem raczej tym zmęczona :) czekam na recenzje :0

  OdpowiedzUsuń
 6. Super piosenka, a Varius Manx lubię niemal od samego początku, jak grali z Anitą Lipnicką, ale ją wolę bardziej :)).

  OdpowiedzUsuń
 7. Spokojnego przygotowywania się do Świąt i zagoń siostrę z dzieciakami do pomocy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za dobre słowo. Siostra oczywiście pomoże , gdyż tym razem przyjedzie wcześnie.Najgorsza jest dla mnie organizacja czasu pracy, bo w tym przeszkadza mi moja niezwykle chaotyczna natura, ale pocieszam się, że będzie dobrze, jak zawsze.

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.