niedziela, 20 maja 2012

Słowa wdzięczności.)))


Witam ciepło w tę piękną niedzielę wszystkie 15 osób  obserwujących  mój blog .

Miło mi bardzo, że zechciałyście dziewczęta do mnie zaglądać a czasem nawet zostawić jakieś miłe słowo.

Pisanie tego bloga daje mi osobiście dużo radości, gdyż wróciłam do tej dziedziny życia, którą kiedyś lubiłam najbardziej, czyli do czytania książek. Uwielbiałam w swoim czasie również tańczyć i słuchać muzyki ale czytanie było zawsze na pierwszym miejscu. 

Nigdy jednak nie pisałam , poza czasami liceum takich opracowań na temat przeczytanych książek. Dlatego też teksty mogą zawierać błędy stylistyczne i interpunkcyjne , ale nie zrażam się tym gdyż w dalszym ciągu szkolę w tym zakresie swoje umiejętności.

Blog pozwala mi również rozwijać się co jest dla mnie ważne szczególnie, gdyż jestem już na etapie Uniwersytetu Trzeciego Wieku , a nie mam możliwości w zajęciach na takowym uczestniczyć.
W najbliższym czasie po dokonaniu przeglądu zbioru może i ja zorganizuję rozdawajkę więc zapraszam do zaglądania do mnie.

7 komentarzy:

 1. Blogowanie daje mnóstwo radości, prawda? Masz rację, że nie przejmujesz się błędami, których nie ma znowu wiele, liczy się sam fakt pisania i dzielenia uwagami na temat przeczytanych lektur. A im więcej się pisze, tym bardziej doskonali się warsztat :)

  Życzę owocnego blogowania i pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam podobnie jak Ty, otwierając bloga miałam tylko szkolne dośwaidczenia pisarskie i bałam się, że ostra krytyka szybko odbierze mi wszelkie złudzenia co do własnym umiejętności. Stało się jednak inaczej, blogosfera okazała się być naprawdę przyjazna a ja czuję, że z recenzji na recenzję coraz lepiej piszę, co powoli przekłada się na wyróżnienia i nagrody. Życzę Ci wielu kolejnych miesięcy blogowania i wielu fascynujących książek do przeczytania. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz podobne refleksje jak ja. Blogowanie rozwija, daje możliwość realizacji swoich pasji, daje motywację do pracy nad sobą, same plusy.
  Powodzenia w dalszej pracy - ja będę zaglądać;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. To jeszcze mnie nie ma wśród 15 wspaniałych? Wskakuję do loży i obserwuję.
  Miło mi było znaleźć Cię w blogosferze. Nie będę nam wytykać wieku, ale też jedną nogą jestem studentką UTW i nawet czasem zaglądam na wykłady. Czasem, bo jeszcze pracuję. A dlaczego piszę o wieku? Dobra książka nie zna granic, ale bywało i tak, że kupiłam książkę po entuzjastycznych recenzjach, a okazywała się być zwykłą młodzieżówką. Tutaj u Ciebie widuję "normalne" książki.
  Nie przejmuj się stylem, drobiazgami. Każdy gromadzi wokół siebie grupę blogerów, którzy mają podobne preferencje i po paru wpisach wiesz, czy ktoś jest sympatyczny, życzliwy i patrząc na Twoje wpisy - widzi Ciebie, a nie literówki. Serdeczności:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, najważniejsza jest radość blogowania i możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami.
  A błędy, myślę, że zdarzają się każdemu.
  Lubię do Ciebie zaglądać i miło mi, że Ty również zajrzałaś do mnie. Dziękuję za wizytę;-) Pozdrawiam bardzo serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. To prawda:) Blogowanie daje mnóstwo radości. Każdy miły, szczery komentarz, czyjeś zainteresowanie, każda nowa osoba obserwująca to takie małe perełki w prozie dnia codziennego:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.