niedziela, 17 listopada 2013

Znalezione w internecie : Krzysztof "Keanu Reeves Bosak" miażdży Monikę Olejnik.        Dzisiaj o tym  jak młody, wykształcony i wyposażony w wiedzę nie daje się osobom  udającym, że posiedli całą wiedzę świata.Życzę nie tylko dobrej zabawy.

15 komentarzy:

 1. Kapitalny i jak zwykle w formie Kolonko:) Pani Olejnik się należało i kropka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bosaka zawsze słucham z przyjemnością.Nie da się zapędzić w kozi róg. A Kolonko jest świetny w tym co robi. Najwyższa pora, by Pani Olejnik poszła na emeryturę chociaż ostatnio robi kiksy, które nawet rzucają nowe światło na sprawę smoleńską. Ostatnio wypuściła ministra spraw zagranicznych tak, że chyba sama się tego wystraszyła co zrobiła..

   Usuń
  2. No jak pójdzie na emeryturę! I co wtedy pocznie z tysiącami par swoich butów?!

   Usuń
  3. Kiedyś ktoś wystawi może na aukcji charytatywnej. Może i ona sama.

   Usuń
 2. Bardzo dobre :)
  Świetnie sobie poradził.

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,zagospodarować ludzi" - skrzydła opadają z głuchym plaskiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie brzmi to najlepiej, ale tak to wygląda.

   Usuń
 4. Nie lubię programu Moniki Olejnik głównie za to, że zakrzykuje swoich rozmówców i notorycznie im przerywa. I jak widać na tym filmie, nie zawsze jest przygotowana do wywiadu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przygotowana jest tylko wtedy, gdy może przytakiwać rozmówcy. Jej ignorancja bywa już żenująca. My już mamy naziemną telewizję więc już się tego jej programu nie ogląda.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam Was, że w ogóle coś z tego rozumiecie co oni wykrzykują, ja nie rozumiem ani słowa, jeśli ktoś krzyczy, przerywa sobie nawzajem -wyłączam się, dlatego nie oglądam telewizji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ostatnio niestety u nas wyglądają debaty. Wszyscy się przekrzykują. A tak w ogóle to czyste marnotrawstwo czasu te wszystkie spotkania polityków czy różnej maści autorytetów. Toteż rzadko oglądam czy słucham.

   Usuń
  2. Święta racja, również rzadko oglądam w ogóle tv, bardziej skupiam się na książkach, tam nikt nie krzyczy, tylko działa nasza własna wyobraźnia :)

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.