niedziela, 17 sierpnia 2014

Pora na wyniki wygrywajki.


       Po słonecznych, upalnych dniach nastała jesienna pogoda. Wprawdzie słońce pokazuje się co jakiś czas, ale dzisiejsza niedziela raczej wietrzna i chłodna. Miejmy nadzieję, że końcówka sierpnia będzie słoneczna i ciepła, taka bez męczących upałów. Tego bym sobie bardzo życzyła. Słoneczka, które grzeje a nie parzy.


         Przyszła  pora na ogłoszenie wyników mojej wygrywajki. Wzięło w niej udział  17 osób, którym dziękuję, że zechciały się ze mną zabawić.
        Siedem osób zgłosiło się po "Kłamcę", 2 osoby po "W kajdankach namiętności" i siedem osób po "Bramę zdrajców".

Jak zwykle poprosiłam męża o wytypowanie szczęśliwych numerków i szczęście tym razem dopisało :

Thrish, która życzyła sobie "Kłamcę"
Małgorzacie Zaczytanej, która życzyła sobie "W kajdankach namiętności"
Adiannie B, która życzyła sobie "Bramę zdrajców".

Natomiast naszyjniczek przypada Basi Wójcik, która napisała :

 Jestem już po wakacyjnym wyjeździe, ale plany sierpniowe mam...
Pójdę w skoszone pola, na ścierniska i posłucham muzyki pasikoników. Zrobię zdjęcia łąkom skąpanym w sierpniowym słońcu. Ukryję się w cieniu starego lasu i będę słuchać ostatnich ptasich treli. Pomacham odlatującym bocianom, życząc im szczęśliwej podróży. Odstawię z dumą na półki słoje wzdychające od nadmiaru ogórków. zasiądę w rudbekiach odbijających słoneczne promienie. Pokłonię się starym kapliczkom, odwiecznym " bądź pochwalony". Pójdę boso po rosie... a na koniec spakuję programy szkolne i serce do plecaka i wrócę uczyć następne pokolenie rozbrykanych po wakacjach, radosnych Dzieciaków.


 Gratuluję serdecznie dziewczętom, którym w mojej wygrywajce szczęście dopisało a Wam wszystkim dziękuję bardzo za udział w niej.

12 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę z wygranej :)
  A pierwsze zdjęcie jest cudowne, chociaż sierpień się powoli kończy, to ciągle marzę jeszcze o odrobinie słońca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi. Kocham ogród w taki słoneczny dzień najbardziej.

   Usuń
 2. Gratuluję szczęśliwcom, a słowa Basi W. piękne, takie "po naszemu". Uroczej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale się cieszę, rzeczywiście tak robię, kocham pola, łąki, żegnam się z bocianami, które już sejmikują i podziwiam żółte kwiaty nawłoci...
  Serdecznie Ci dziękuję za wspaniałą nagrodę, Dziewczętom gratuluję, a wszystkich tu zaglądających, pozdrawiam i życzę pięknego sierpnia!

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.