poniedziałek, 6 października 2014

Selkar.pl zaprasza do świętowania swych 10 urodzin.


                       W tym roku selkar.pl obchodzi okrągłą rocznicę 10-ciu lat istnienia. W związku z tym zaplanowano 10 dni świętowania na 10 urodziny, w czasie których dla czytelników czekać będzie  sporo różnych niespodzianek w postaci konkursów i atrakcyjnych nagród.
A dla prenumeratorów newslettera przygotowano specjalny kod rabatowy.http://selkar.pl/aff/natanna/10urodziny?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_content=425269&utm_campaign=49029_Mega_Rabat_Urodzinowy


A poza tym, jak to w księgarni na moli książkowych czeka wiele ciekawych książek.
A do takich z pewnością należą książki Paulliny Simons :Dziewczyna na Times Square
Paullina Simons


 Paullina Simons, mistrzyni opowiadania pięknych historii, przedstawia czytelnikom kolejną wciągającą powieść.
Życie głównej bohaterki Lily Quinn płynie spokojnym, monotonnym rytmem. Do czasu, aż zagoszczą w nim dramatyczne wydarzenia: w zagadkowych okolicznościach zaginie jej współlokatorka, u drzwi pojawi się nowojorski policjant Spencer Patrick O`Malley, na jaw wyjdą skrywane rodzinne tajemnice... Życie Lily Quinn odmieni się radykalnie, bo zagadkowy los przynosi jej zarówno chorobę, jak i fortunę, ale też stratę i wielką miłość…


Droga do raju

Paullina Simons


Nowa powieść autorki kultowego `Jeźdźca miedzianego`!
Obyczajowa „powieść drogi”. Poruszająca historia o kobiecej przyjaźni, lojalności, miłości i poszukiwaniu celu w życiu. Shelby kończy szkołę i dostaje od ciotki kultowego, jaskrawożółtego mustanga. Zamierza jechać nim do Kaliforni, by odnaleźć tam swą matkę. Dołącza do niej Gina, pragnąca spotkać byłego chłopaka i naprawić związek. Po drodze zabierają Candy: nieznośną i tajemniczą dziewczynę, która przeszła w życiu prawdziwe piekło i przed czymś wyraźnie ucieka... Niezwykła podróż przez cały kraj zmieni ich życie na zawsze. 
_______________________________
Zdjęcia i opisy książek pochodzą ze strony SELKAR.pl

3 komentarze:

 1. Jesienne czytanie to piękne wyzwanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Basiu. Jesienią się fajnie czyta, gdy za oknem szybko coraz ciemniej robi się .

   Usuń
 2. Pierwsza ksiazka mnie zaciekawila ze wzgledu na wystepujace tam skrajnosci...

  OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz to balsam na moją duszę. Toteż za każdy serdecznie dziękuję i zapewniam, że czytam je z uwagą i staram się nie pozostawiać ich bez odpowiedzi.